ThetaHealing Basic DNA Temel Seviye Uygulayıcı Semineri
  • 24/12/2017
  • 0 Comment
When:
06/01/2018 @ 9:00 am – 08/01/2018 @ 9:00 pm Europe/Istanbul Timezone
2018-01-06T09:00:00+02:00
2018-01-08T21:00:00+02:00
Contact:
Bahar Soysal Özpınar
ThetaHealing Basic DNA Temel Seviye Uygulayıcı Semineri

ThetaHealing® Tekniği Nedir?

Hepimiz evrensel yaşam enerjisinin bir parçasıyız. Çekim Yasası gereği, hayatımıza çekilen deneyimler, deneyimlerde yaşadığımız duygular da bulunduğumuz enerji seviyesinden karşılık bulur. Biz blokajlarımızdan arınıp öz halimize döndükçe evrensel yaşam enerjisi ile bağlantımız artar, enerji seviyemiz yükselir. Bu enerjiye bağlantımızı güçlendirmenin yolu sevgiden geçer. Theta Frekansı sevginin frekansıdır. Thetahealing Tekniği, sevginin frekansında uygulanan bir yöntemdir. Bu yüzden yaratım gücü çok yüksektir. Arınmamıza ve özümüz olan yaşam enerjisi ile buluşmamıza yardım eden bu teknik ile frekansımız yükseldikçe deneyimlediklerimiz de farklılaşır.

Hayatımıza hizmet etmeyen engelleyici düşünce, inanç ve programlarını bırakıyor, bunların yerine hayatımızda iyiliğe, sevgiye, mutluluğa yer açıyoruz. Sezgisel olarak gerçekleştirilen bu çalışmanın, ThetaHealing® Tekniği sayesinde kolaylıkla ve hızla yapıldığına tanıklık ediyoruz.

Vianna Stibal’ın içsel rehberliği ile oluşan ThetaHealing® Tekniği onun hayatında bir mucizeyi gerçekleştirmiş, bu teknik sayesinde kanseri yenmiştir. Bu teknik ile, bilinç seviyesinde farkına varamadığımız, hayatımızı limitleyen bilinçaltı düşünce kalıplarımızın, inançlarımızın neden oluştuğunu, bu engelleri hayatımızda neden tutmayı seçtiğimizi fark edip bu bilinçaltı blokajlarını özgür irademizle bırakıyoruz. Bu sayede deneyimlemek istediğimiz her ne varsa; bolluk, bereket, kariyer, sağlık, ilişkiler, mutluluk, motivasyon, güven, gelişim… onları hayatımıza katabiliyoruz.

Biz Thetahealing® Tekniği’ni çok seviyorum çünkü:

* Thetahealing® Tekniği’nden hayatımızda bizi etkileyen fiziksel, duygusal ve spritüel her durumda faydalanabiliyoruz.
* Bu tekniği kolaylıkla kendimize uygulayabiliyoruz. Başkalarının bizimle çalışmasına ihtiyaç duymadan, kendi farkındalığımızı artırıp kendimizde gerekli değişim ve dönüşümleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz.
* Çevremizdekilere, sevdiklerimize kolaylıkla bu yöntemi uygulayabiliyoruz.
* Bu tekniği öğrenmek çok kolay,
* Kendimiz dahil olmak üzere, bu tekniği uygulayan insanların hayatlarındaki mucizelere tanıklık ediyoruz.

Thetahealing Tekniği’ni öğrenerek ben kime dönüşmeye başlıyorum:

* Özlem duyduğunuz, hayalini kurduğunuz kendinize
* Hayatını dönüştürebilen, yaratabilme gücünün, kendisinin farkına varmış bir bireye
* Sevgisini kendisine ve evrene yansıtabilen size
* Uluslararası Katılım Belgesi olan, sevgi ve şevkat ile kendi hayatına, başkalarının hayatına katkı sağlayabilmenin mutluluğunu yaşayan bir insana

Thetahealing® Basic DNA Temel Seviye Semineri İçeriği

ThetaHealing® Tekniği nedir?
Beyin dalgaları
Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü
Elektromanyetik Alan
Kinesioloji
Çakralar/ Çakra Temizliği ve Dengelenmesi
Sezgisel Çalışmalar
Derin kazma/ Kök İnanç Çalışması
DNA Aktivasyonu
Ruh Eşleri
Ruh Parçacıkları
Hayatımızda Neleri Gerçekleştirmek İstiyoruz…

Seminer ile Verilenler:

* Vianna Stibal ThetaHealing® Kitabı
* Seminer Kitapçığı
* Think Institute tarafından onaylı Uluslararası ThetaHealing® Katılım ve Uygulayıcı Sertifikası

Eğitim Yeri: Esentepe, İstanbul
6 – 8 Ocak, 2018
6 Ocak – 7 Ocak Saat 10:00-16:30

8 Ocak Saat 19:30-22:00

Katılım Ön Koşulu bulunmamaktadır.

Seminer Lideri Hakkında:
Bahar Soysal Özpınar :Thetahealing® Eğitmen & Uygulayıcısı | Profesyonel Koç (ATC/ ACPC) | Danışman

1975 yılında İzmir’de doğmuştur, evli ve iki çocuk annesidir. İzmir Amerikan Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Profesyonel iş hayatına, Beko Satış Ekibinde Satış Sorumlusu ilk ve tek kadın olarak başlamış,sonrasında Arçelik’te pazarlama ve iletişimin her alanında yönetim pozisyonlarında görev almıştır. Karakuşak(6 sigma) olan Özpınar çok sayıda projeye liderlik, danışmanlık yapmıştır. Arçelik Markası başta olmak üzere birçok markayı yönetmiş, eş zamanlı Radyo İzleme Araştırma Kurulu’na (RİAK) Başkanlık görevini sürdürmüştür.

Kurumsal çalışma hayatına devam ederken, kişisel farkındalığını artırmak üzere, Adler International Learning’in Koçluk Eğitimleri ile başladığı kişisel gelişim yolculuğu, kendisine ve çevresindeki insanlara sağladığı katkıyı gördükçe, ayrı bir tutkuya dönüşmüştür. Arçelik’teki rolünün yanısıra Koç Grubu İç Koçluk Programı kapsamında yöneticilere Koçluk hizmeti vermiştir. Uluslararası Koçluk Federasyonunun bir üyesi olan Özpınar ATC, ACPC ünvanlarını almıştır. Aynı zamanda, Training Development Center ve Maltepe Üniversitesi’nin ‘Değerlendirici Yetiştirme Sertifika Programı’ndan mezun olarak “Değerlendirici” olmuştur. Kişisel gelişim merakı kendisini; Coming Into Your Own, The Work, İlüzyonu Aşmak, Shadow Work gibi özel programlarla buluşturmuş sonrasında ise hayat ona yeni bir sürpriz getirmiştir: Hayatının bu evresinde mucizevi ThetaHealing® Tekniği ile tanışmıştır. ThetaHealing Bilinçaltı Tekniği ile kendi hayatının hızlı dönüşümünü deneyimleyen Özpınar; Profesyonel Koçluk & ThetaHealing® Bilinçaltı çalışmaları ile danışanlarının hayatındaki değişim ve dönüşüm mucizesine tanıklık etmek niyetiyle kişisel öğrenme yolculuğunu sürdürmektedir.

Leave a Reply