Referanslar

ThetaHealing

Bir gece uyuyamamakla başlayan bu güzel yol şimdi özümü bulmaya uzanıyor…

Uyku ile ilgili yaklaşık bir yıl süren takıntılı durumumu sevgili Bahar’dan aldığım theta seansı

İle geride bıraktım. Öncelikle tıbbi destekler ve kısa süreli ilaç kullandığımı belirtmeliyim. Hatta theta yaptırmak konusunda, theta öncesi ve sonrasinda ise yarayıp yaşamadığına ilişkin kaygılarım oldu. Hergece melekler gibi uyuyup uyandığımda tum kaygilarim yok oldu. Uyumak bir yana rüya görmeye başladım. Bu surecte yaşadığım içsel farkındalık ve yaşantılarımı, aldığım keyfi tarif etmek mümkün değil. Theta farkında olmadigim ancak yaşantımı şekillendiren birçok durumu farketmemi sağladı. Bu farkındalık yeni seanslarla desteklenince insanın kendi gücünü idrak edebilmesinin önemi üzerinde daha çok düşünmeye, okumaya, araştırmaya başladım. Attığım minik bebek adımlarını sevgiyle, anlayışla destekleyen Bahar, oğlum için de bir çalışma yaparak oğlumla ilişkimde yeni bir döneme başlamamızı sağladı. Bu konulara oldukça uzak olan eşimin uyuduğumu görmesi, oglumdaki değişimleri farketmesi thetaya yönelik direncini kırdı. Hatta simdi kendisi thetayla ilgili sorular sormaya basladı. Sevgili Bahar, işinde kendini sürekli geliştiren, yenileyen, özveriyle danışanını takip eden bir yaşam koçu aynı zamanda. Nefesin önemini bilmeme rağmen hiç yapmamıştım. Neredeyse 1 aydır nefes ve meditasyon yapıyorum. “an””akış” gibi kavramlar benim için “evet öyle…” gibi tanımdan ibaretken şimdi yaşayarak tadına varıyorum. Hayatı dışarıya değil içe doğru yaşamak gerekiyormuş. Tüm bu farkındalıklar için şükrediyorum. Ve sevgili Bahar’’ın dediği gibi “Olana da şükür olmayana da…”

Tuğba Konaklı

25 yıldır kronik haftasonu migrenim vardı. Farklı birçok tıbbi ve alternatif yöntem denememe rağmen hiçbir sonuç alamadım. Ta ki Bahar’la tanışana kadar.

Migrenimin çok şiddetlendiği bir dönemde kadınların üye olduğu bir whats-up grubuna “önerisi olan var mı” diye mesaj attım. Bahar bana özelden yazdı, “yarın gel ThetaHealing Bilinçaltı Şifa Çalışması yapalım sana”, dedi. Normalde çok pimpirikli olan ben, hiçbir şüphe duymadan, nedir ne değildir soruşturmadan evine gittim. 1 saat planlanan seans 2,5 saat sürdü ve kendime bile itiraf edemediğim birçok konuyla yüzleştim.

Bahar’ın şifalı enerjisi ve elleri ile hem kendimi tanımaya çok yaklaştım, hem de migrenimin kök sebeplerini ortadan kaldırdık. Şimdi eskiye göre şiddeti ve sıklığı çok azaldı. Birkaç seans daha giderek migrenden tamamen kurtulacağıma inanıyorum.

Gerçekten sana minnettarım Bahar, tabi eşim ve kızım da:)

Özlem

Bahar’la farklı bir seminerde karşılaşmıştık. Theta ile ilgili daha önce farklı kaynaklardan girişimlerim olmuştu ama hep ertelemiştim. Bahar’ın pozitifliği ve samimiyeti bu çalışmayı gerçekleştirmemizde önemli bir rol oynadı. Çalışmaya uzun zamandır kıramadığım ama farkında olduğum reddedilme konusuyla başladık. Tabii altından farkında olmadığım bir sürü inancım ve alışkanlık haline getirdiğim düşünce biçimim çıktı. 2.seans ise benim kendimle yüzleştiğim bambaşka bir seanstı. Eşimin benim için öncesi 🙁 ve sonrası 🙂 dediği hatta arkadaşlarına tavsiye ettiği bir çalışmadır:)) Seans sonrası kalıcı olarak daha sevgi dolu ve sevecen olduğum doğrudur.✌Bunu çevremdekiler özellikle de eşim dile getiriyor. Spesifik konulara gelince ise sırtımdan kocamann bir yük kalktı ve daha farkında olarak ilerliyorum. Bu çalışmanın en güzel yanı sadece inanarak bir sürü şeyi çözebilmeniz ve bunu efor sarfetmeden gerçekleştirebilmeniz. Daha önce çekirdek inanç çalışması da yapmıştım ama kıyaslayamam bile:) Theta için Baharcığım kesinlikle doğru adres:)

Funda Keleşoğlu

Bahar ile tanışmadan önce hayata dair cok umutsuzdum, ailemi, geçmişimi kabul edemiyor, onlarla sürekli olarak uğraştığım için kafamda ne şimdiye ne de beni bekleyen güzel şeylere odaklanabiliyordum. Çok da araştırmadan gittim Bahar’a, teta healing hakkında birşey bilmeden. Ama ilk seanstan sonra bile hayatımda çok şey değişti. Bakış açım değişti öncelikle, sayesinde bir çok olumsuz düşüncelerimin farkına vardım ve onlardan kurtuldum. Bir sonraki seansımızda da bambaşka korkularımın, gereksiz kaygılarımın farkına varıp onlardan kurtuldum. Gerçekten Bahar sayesinde hayata bambaşka ve umut dolu bakıyorum.

Hilal

Bilinçaltına Yolculuk-Tetahealing. Farkındalık yaratmak, bizi mutsuz eden, nedenini bilmediğimiz halde doğru olduğunu düşündüğümüz ve hayatımızı olumsuz etkileyen kodları sistemimizden çıkartmak. Sadece 1 kere aldığım seansta bile aslında bana hiç bir faydası olmayan ama ihtiyacım olduğunu düşündüğüm kavramları bilinçaltımdan çıkarttım. Seans sonunda ne olduklarını hatırlamakta bile zorluk çektiğim ruhuma ve bilinçaltıma ağırlık yapan kavramlardan kurtuldum. Daha sonra yeğenimi de getirdiğim seanslarda nasıl endişelerinden kurtulduğunu ve kendine güveninin arttığını gözlemledim. Herkesin deneyimlemesi gereken, gerçekte var olan ve kendimize iyi bakmamız adına göz ardı edilmemesi gereken bir paylaşım. Teta-healing ile kendinizi şımartın.

Nilgün – DefneSu.

Baharcım seninle iş hayatında çok uzun yıllar keyifle bir çok projede çalıştık. Ve hep senin enerjin bana kendimi iyi ve güven de hissettirmiştir. Yeni yolunda sana çok ihtiyacım olduğu bir gün gene bana elini verdin…kendimi anlamama ve ifade etmemektedir yardımcı oldum.

Yollarimizin her zaman kesişmesini dilerim.

Meltem Güldoğan

Profesyonel Koçluk

Koçluk almak, mucizevi sonuçlar doğursa da doğru koçu seçmek pek kolay değildir. Ben Bahar’ın açık iletişimine, danışanını (yani beni) daima pozitif tarafta tutuşuna, insanı güvenle kendi içine bakmaya davet etmesine, sonra siz kendinizi keşfederken sakinlikle size ayna tutmasına ve

gideceğiniz yere doğru size şefkatle eşlik etmesine hayran kaldım. Bahar, en derininizdeki çocuğu tanıyan, onun geçmişte nelere içerlemiş olduğunu,

kendine ne söylenirse iyileşeceğini tuhaf bir şekilde bilen kişidir. Güvenle

yanımda yer aldığı için sonsuz teşekkürler.

Bahar A.

Yaşadığımız hayat boyunca cevaplanması gereken pek çok soru ile karşı  karşıya kalıyoruz. Cevaplara göre de seçimlerimizi yapıyor  ve bu seçimlerin sonuçlarını yaşıyoruz. Bazen de veremediği cevaplar, seçmeye emin olamadığı seçenekler ile karşı karşıya kalabiliyor insan. Işte tam bu noktada Sevgili Bahar’in adeta pusula gibi imdadıma yetiştiğini soyleyebilirim. Hem kendimle ilgili farkındalığımı artırma hem de aslında problem diye gözümde büyüttüğüm konuların kendi yarattığım bir dev aynasindan ibaret olduğunu görme şansını bana verdi… Kazandırdığı farkındalık ve  yaydığı pozitif enerji için sonsuz teşekkürler.

Ayşegül Çarkman ?

Arçelik’te Staj dönemimde Bahar Hanım’la tanıştım. Çalışma hayatı öncesinde hayata bir türlü geçiremediğim bazı konular vardı. Kendisiyle koçluk seanslarımız sonrası kendimle ilgili birçok konuda bende önemli bir farkındalık yarattı. Gerek iş hayatı gerekse sosyal hayatımda önemli adımlar atmaya başladım. Bu alanda kendisinin çok başarılı ve yetenekli olduğunu düşünüyorum.

Özenç Yalçınkaya

Meslek seçimi üzerinde yaşadığım karar sürecinde, etkili ve anlamlı sorularla bana yardimci oldunuz. Zarif, naif ve güler yüzüyle tercih sebebi olan yaşam koçusunuz.

Şeyda Tekdemir

Leave a Reply