Thetahealing Nedir?

Thetahealing® Tekniği Nedir?

Hepimiz evrensel yaşam enerjisinin bir parçasıyız. Çekim Yasası gereği, hayatımıza çekilen deneyimler, deneyimlerde yaşadığımız duygular da bulunduğumuz enerji seviyesinden karşılık bulur. Biz blokajlarımızdan arınıp öz halimize döndükçe evrensel yaşam enerjisi ile bağlantımız artar, enerji seviyemiz yükselir. Bu enerjiye bağlantımızı güçlendirmenin yolu sevgiden geçer. Theta Frekansı sevginin frekansıdır. Thetahealing Tekniği, sevginin frekansında uygulanan bir yöntemdir. Bu yüzden yaratım gücü çok yüksektir. Arınmamıza ve özümüz olan yaşam enerjisi ile buluşmamıza yardım eden bu teknik ile frekansımız yükseldikçe deneyimlediklerimiz de farklılaşır.

Hayatımıza hizmet etmeyen engelleyici düşünce, inanç ve programları bırakıyor, bunların yerine hayatımızda iyiliğe, sevgiye, mutluluğa yer açıyoruz. Sezgisel olarak gerçekleştirilen bu çalışmanın, Thetahealing® Tekniği sayesinde kolaylıkla ve hızla yapıldığına tanıklık ediyoruz.

Vianna Stibal’ın içsel rehberliği ile oluşan Thetahealing® Tekniği onun hayatında bir mucizeyi gerçekleştirmiş, bu teknik sayesinde kanseri yenmiştir. Bu teknik ile, bilinç seviyesinde farkına varamadığımız, hayatımızı limitleyen bilinçaltı düşünce kalıplarımızın, inançlarımızın neden oluştuğunu, bu engelleri hayatımızda neden tutmayı seçtiğimizi fark edip bu bilinçaltı blokajlarını özgür irademizle bırakıyoruz. Bu sayede deneyimlemek istediğimiz her ne varsa; bolluk, bereket, kariyer, sağlık, ilişkiler, mutluluk, motivasyon, güven, gelişim… onları hayatımıza katabiliyoruz.

Leave a Reply